Image is not available
Image is not available

آزمایشگاه تشخیص طبی الزهرا

Alzahra Medical Laboratory
Arrow
Arrow
Slider

4e54f19964919a577813efe3de5b36af5f98245f

آزمایشگاه الزهرا در مهر ماه 1376در خیابان شریعتی جنوبی خمینی شهر تاسیس گردید و هم اکنون دارای بخش های هماتولوژی و انعقاد ، بیوشیمی خون و ادرار ، سرولوژی ، میکروبیولوژی ،انگل شناسی ، قارچ شناسی ، ایمونولوژی ، هورمون شناسی ، الکتروفورز ، غربالگری مادران باردار ، تحقیق و توسعه و مدیریت کیفی می باشد و با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات ، سعی در ارتقاء سطح کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان با ارائه خدمات مطلوب نظیر انجام تمامی آزمایشات مورد نیاز بیماران با بهترین کیفیت و راه اندازی تست های تخصصی مورد نیاز پزشکان برای ارتقاء تشخیص بالینی را دارد.
آزمایشگاه الزهرا با هدف ارایه خدمات با روش های جدید ، اقدام به هوشمند سازی آزمایشگاه نموده و از نرم افزار ها و امکانات سخت افزاری ویژه استفاده می نماید. همچنین جهت افزایش رضایتمندی بیماران در طی دو سال گذشته اقدام به احداث ساختمان جدید با رعایت استاندارد های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مساحتی نزدیک به 2700متر مربع و در 3 طبقه در مجاورت مکان فعلی آزمایشگاه نموده است که در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
آزمایشگاه الزهرا امیدوار است با ارایه خدمات آزمایشگاهی ، کمک های قابل توجهی به پزشکان محترم و همکاران بزرگوار و مراجعین گرامی نماید.
دکتر مجید رحمانی

عدم نمایش دیدگاه از

1100 کاراکتر باقیمانده است


ساعات پذیرش : از 7 صبح تا 8 شب جوابدهی : 8 صبح تا 8:30 شب
آدرس :
خمینی شهر - خیابان شریعتی جنوبی - جنب دارالشفاء حضرت زهرا (س) - ساختمان سینا

عضویت در خبرنامه